spp_maleŠPP na naší škole vzniklo za podpory projektu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Institutu pedagogicko psychologického poradenství v Praze RŠPP – VIP II (rozvoj školních poradenských pracovišť – vzdělání, informace, poradenství). Na tento projekt v lednu 2012 navázal projekt RAMPS-VIP III, projekt byl spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky do května 2014 a díky podpoře JMK školní poradenské pracoviště pokračuje nadále ve stejném složení (viz níže).

esf.previewV týmu Školního poradenského pracoviště při ZŠ Sekaninova pracuje výchovná poradkyně, školní metodik prevence a v rámci projektu RAMPS-VIP III školní psycholožka. Dále se na poradenských službách školy podílí také třídní učitelé a učitelé výchov.

Konzultační hodiny pro rodiče a žáky:

Výchovný poradce

Mgr. Zdeňka Treťáková